Trualli ne Gjilan

Shitet nga: Sokol Demiri 13 Sht 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Gjilan
Trualli gjendet ne rrugen Hasan Remniku(te oaza) ne Gjilan,te interesuarit mund te kontaktojn ne keta nr.: 044 195 597 dhe +33645497777.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim