Trualli ne Gjilan

Shitet nga: Fadil 03 Tet 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rruga per ne Kufce te Poshtme
Sipërfaqe: 1500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Trualli eshte shume i pershtatshem per te ndertuar shtepi apo per te zhvilluar ndonje biznes sepse i posedon : 32 metra qasje ne rruge te asfaltuar, Rrymen, Ujesjellesin, Kanalizimin si dhe nje pus ( bunar ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim