Trualli ne lagjen Arbria -Qenar qeshme

Shitet nga: sadik 28 Qer 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: gjilan
Sipërfaqe: 1400 m2
Për vendbanimin: Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
trualli ne shitje ne lagjen arbria - qenar qeshme gjilan jan 14 ari truall vend prefekt per ndertim banim rruga 4 metra e gjer 20metra prej asfaltit qmimi sipas marveshjes tel:044396473 dhe 044791362
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim