Trualli ne shitje

Shitet nga: Naser 23 Gsh 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kmetoc/Gjilan
Sipërfaqe: 2567 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt
Komuna: Gjilan
Trualli në shitje me sipërfaqe 2.567m katror (25.67 ari) me numër të ngastrës kadastrale 70403033 – 1617-0, është në fshatin Kmetoc, 100 metra afër xhamisë së fshatit dhe gjindet në po të njejtën anë.
Ka dalje në magjistrale me 120 metra gjatësi.
Trualli e ka ujësjellësin, rrymën dhe kanalizimin.
Trualli shitet në tërsi, por mund të ndahet edhe për oborre.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Nr. Kontaktues në tel. 044828248 dhe 044177079
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim