Trualli prej 11 ari ne Gjilan

Shitet nga: Trualli 17 Nën 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes 11 ari truall.

Trualli gjendet ne kilometrin e pare te rruges se Muhaxhereve (e bllaceve) ne Gjilan, 2 km larg qytetit. Trualli posedon infrastrukture te plote dhe dokumentacion te rregullt.

Ka dalje ne rruge e cila eshte 5 metra e gjere qe lidhet me dy rruget kryesore.
Perkufizimi me ngjyre te kuqe eshte trualli.
Permasat e truallit jane: 46 metra gjatesi me 24 metra gjeresi

Eshte vend i qete dhe i pershtatshem per banim, por edhe per ushtrimin e ndonje veprimtarie tjeter.
Pranojme edhe kompenzim deri ne shume te caktuar.
Cmimi eshte i volitshem

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim