Trualli prej 4 ari 411m2 Gjilan Urgjente

Shitet nga: Gjilan 21 Dhj 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Trualli ka gjithsej 4 ari (411 m2), gjendet mbi vorrezat e qytetit afer rrethit ku vrapojne qytetaret.
Trualli ka komplet infrastrukturen (Ujesjellsi, Kanalizimi, Rrymen etj), Pozita e truallit eshte shume e pershtatshme per ndertim, dy shtepi munde te ndertohen. Qmimi shumë I arsyeshem sepse eshte urgjente.
Trualli eshte ne emrin tim dhe me dokumentacion te rregullta, bartja behet shume shpejt.
Ju mirepresim , numri kontaktues eshte 044163876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim