Trualli prej 7 Ari ( 700m2 ) ne Rr.Qarkore

Shitet nga: Arlindi 17 Dhj 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Adresa: Lagjja e re ( Rr, e Muhaxherve )
Sipërfaqe: 700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet Trualli 700 m2 afër rrugës qarkore Prishtinë - Ferizaj më saktësisht tek rruga e Muhagjerve...
Trualli posedon Kanalizim, Rrymë, Ujsjells, dhe dokumentacion të rregullt.
Gjithashtu me Dokument Komunal, vërtetohet që ky truall nuk do ti nënshtrohet planit Urbanistik, ku parashihen ndertime nga Komuna e Qytetit.

Trualli ka qasje direkte ( me gjersi 25 metra ) në rugën kryesore ( Gjilan - Livoq ) poashtu ka qasje në rrugën dytesore që ka gjersi 5 metra ku në fund të lejon qasje në rrugën e sapo asfalltuar në fund të truallit...

Pasi që u lejua nënshtrimi i legalizimit të ndërtimeve të kësaj pjese, në planin urbanisitik parashihet të ndërtohet një Shtëpi Shëndeti, një Xhami dhe një objekt parashkollor

- Mundesi ndrrimi -
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim