Trualli prej 9 Ari ne Zabel

Shitet nga: vali Dje 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Komuna: Gjilan
* Shitet Trualli prej 9 ari ne Zabel.
* Trualli Ka dalje ne 2 rruge, ne rrugen per Zabel dhe ne rrugen per Malisheve, ka dalje 5m larg nga rruga kryesore sic shihet ne foto.
* Trualli posedon te gjithe infrastrukturen e duhur, vend shume i pershtatshem per ndertim shtepie.

* Nr per kontakt : 044 288 157 (viber +37744288157)

045 543 354 ( viber +37745 543 354 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim