Trualli

Shitet nga: toka trualli 23 Dhj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: trualli
Sipërfaqe: 6.35 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet trolli ne rrugen qarkore rruga qe e lidh me kodren e deshmorve toka ka leje ndertimi.kanalizim.ujsjell.ne asfallt me plan mund ta cekmi se toka asht katror personi qe e blen i bartet permi veti nuk ka vrejte mundeni me kontaktu dhe ne viber +41762350238 ose 044163884
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim