Truallin 7.5 ari ne Gjilan

Shitet nga: meriton 15 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes 7 ari e gjys trualli gjindet ne hyrje te velekinces perball (komuna GJILAN ) ara posedon ujë , kanalizim , rrym ejt udh 8 metra etj si Dhe Shes Malin me nje qmim te volitshem per me shum info kontaktoni : 044 827 608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim