Truallin ne fshatin Capar te gjilanit

Shitet nga: Musa Ibrahimi 15 Dhj 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Adresa: Capaer
Komuna: Gjilan
Shitet trualli ne fshatin Capar te Gjilanit.Rreth 11 ari. Trualli gjendet afer shkolles ne Bukovik. I banueshem dhe posedon bunar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim