Trull Prej 5 Ari

Shitet nga: Zijadin 05 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten 5 Ari pllaci, Afer Restaurant Pojata Ne Gjilan....pllaci. Ka Infrastruktur Te Pershtatshem Per Banim...pllaci Posedon Rrym, Kanalizim, Dhe Ujin Me Pus ( BUNAR )....pllaci.Gjindet Larg Rruges Kryesore 200m...
Per Informata Me Te Hollsishme Na Kontaktoni Ne Mob: 044-819-975 ose Viber.+381621721503.
Cmimi Sipas Marrveshjes. Ju Falemederit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim