Trull ne Gjilan

Shitet nga: H.kolgeci 14 Pri 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shesë trull në bregun e djegur me plan urbanistik ku posedon dy rrugë të asfaltuara me ujë siells,kanalizim,rrymë dhe leje ndërtimi si dhe është me siperfaqe prej 338 metrave katrore,me të gjitha dokumentacionet e duhura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim