Trull prej 19 Ari ne Gjilan

Shitet nga: Nazim 21 Pri 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Trulli Gjindet ne rrugen Gjilan - Prishtine Me hollsisht perball Restaurant Ideal-2
Ka rrugen , rrymen etj. Trulli eshte ne emrin tim dhe bartja e dokumentacioni Kryhen menjeher Shitet ndaras apo edhe I gjith Trulli.

Per me shum Informata:
044152449
049152449
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim