URGJENT SHITEN 43 ARI PLLAC NE RRUGEN GJILAN KORET

Shitet nga: Agjensioni i Patunshmeris Koretisht 24 Sht 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Adresa: Gjilan-Koretisht
Komuna: Gjilan
Urgjent shiten 43 ari pllac ne rrugen Gjilan- Koretisht ne hymje te fshatit placi ka rrug te asfaltume rrymen afer dhe ujin afer asht i pershtatshem per objekt biznisi per shtepi ose per vikendica qmimi i arsyshum vetum 30 ero m2 per info email-agencijanekretnine@hotmail.rs ose 044132875 ,045805787
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim