Vez te Fllanzave Japoneze

Shitet nga: Rahim 09 Mar 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kemi vez te Fllanzave Japoneze gjithmon te fresketa dhe te sigurta te cilat perdoren per shum lloje te smundjeve .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim