ara ne shitje 40ari afer vali ranch

Shitet nga: Ahmet Maloku 20 Jan 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Gjilan
Shes aren me gjith shtepi me siperfaqe 40 ari shtepia esht e pa banushme ara ka asfaltin pereth qe lidh valin ranch me perlepnic dhe ropotoven me kamenic ara gjindet ne fshatin kodra e perlepnices me saktesisht afer valit ranch 200metra ara esht e pershtatshme per qdo biznes vila apo shtepi posedon edhe pusin (bunarin) me uj te pishem e te mjaftushem per informata me te hollsishme na kontaktoni ne nr +37744369397 mund te kontaktoni edhe ne viber po ne ket numer qmimi 10 euro metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim