ara

Shitet nga: abdulla 16 Mar 07:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29,5 EUR

Sipërfaqe: 8000 m2
Komuna: Gjilan
shitet ara me siperfaqe prej 80 ari e cila gjendet 50 metra larg magjistrales Gjilan-Ferizaj, ne hyrje te fshatit Livoc i ulet. posedon rrymen, ujsjellsin, kanalizimin, lejen per ndertim dhe e pershtatshme per zhvillim te biznesit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim