kufc eeper

Shitet nga: danii 19 Gsh 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Adresa: texhamia
Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
shitet komplet dhe ndahet sipas kerkusit asht e urbanizume me novo brd rejoni ma saksisht te auto pjes raifit te trafa majt qmimi shum i arsyshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim