shes 5.3 ari truall te "dheu i bardhe"

Shitet nga: BURIM 13 Sht 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Trualli ka infrastruktur te kompletuar dhe dokumentacion te rregullt, çmimi shume i favorshem...
Per detaje shtes mund te me kontaktoni ne tel: 044/049 231 894
Viber:+37744231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim