shiten 58 ari tebunari perlepnices

Shitet nga: ganiu 06 Dhj 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Adresa: te bunari perlepnicess
Sipërfaqe: 5800 m2
Komuna: Gjilan
shiten 58 ari te bunari perlepnices ara asht epershtatshme per bujqesi dhe ndertime te shtepive te interesuarit lete lajmrohen ne tel 044766877 ganiu qmimi ivolitshum por edhe idiskutushum te interesuarit lajmronu ne tel 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim