shiten 60 ari te rruga kosaqes

Shitet nga: ganiu 17 Sht 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Sipërfaqe: 6000 m2
Komuna: Gjilan
toka asht ne rrugen bunar kosaq asht ni vend ipershtatshum per ndertim dhe bujqesi toka kaujsjellsin kanaliziminrrrymen te interesuarit lete lajmrohen ne tel 044766877 ganiu per mateper thir ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim