shiten dhe ndrrohen me banes 9 ari troje

Shitet nga: ganiu 16 Dhj 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Adresa: gjilan
Sipërfaqe: 900 m2
Komuna: Gjilan
shiten dhe ndrrohen 9 ari troje me banes trojet gjenden te zabeli sahit ages afer shkolles mesme bujqesore per mateper thir netel 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim