shiten dhe ndrrohen me banes 9 ari troje

Shitet nga: ganiu 18 Jan 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Adresa: gjilan
Sipërfaqe: 900 m2
Komuna: Gjilan
shiten apo ndrrohen me banes 9 ari te intersuari lajmronu ne tel 044766877 ganiu mundemi te diskutojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim