shiten nji hektar nemes pogragjes edhe doberqanit

Shitet nga: ganiu 05 Dhj 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Adresa: pogragj doberqan
Sipërfaqe: 10000 m2
Komuna: Gjilan
ara gjendet mes pogragjes dhe doberqanit rreth lumit morava vendi iprshtatshumper ncerrjen ereres dhe dheut per kopshte shumvend mir qmimi 2,20 cent per meter katror te interesuarit lajmronu netelefonin 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim