shiten trojet

Shitet nga: Besnik Sot 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 3000 m2
Komuna: Gjilan
shiten trojet nga 3 ari e me shume , mbrapa qendrave tregtare ETC , VIVA DHE INTEREKS , trojet posedojne komplet infrastrukturen . Shkolla fillore eshte afer 50 metra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim