shiten urgjent 1hektar e8 ari afer valit ranch

Shitet nga: ganiu 05 Nën 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Adresa: perlepnic gjilan
Sipërfaqe: 10080 m2
Komuna: Gjilan
toka gjendet ne afersi prej 500metranga vali ranch afer vikendicav asht eprshtatshme per vikendica edhe shtepi por edhe per kultivime bujqesore si pemtari mjeder dhe borovnic qmimi per meer katror asht 2.50 cent asht idiskutushum lajmronu netelefonin 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim