shitet prona komplet me shpi

Shitet nga: ganiu 19 Mar 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Adresa: novoberd
Sipërfaqe: 80000 m2
Komuna: Gjilan
prona komplet gjindet ne fshatin izvor ne novoberd me siperfaqe 80000 metra katror apo 8 hektar qmimi ivolitshum shiiten shtepit plemet dhe toka matepr thir ne tel 044766877 ganiu qmimi idiskutiushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim