shitet ara me qmim te volitshem

Shitet nga: liman 19 Maj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Sipërfaqe: 5200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt
Komuna: Gjilan
shitetet ara me rruge te asfaltuar afer ka rrymen kanalizimin ujesjellesin dhe eshte e gjere 35 metra qmimi per ari eshte 1300 euro (d.m.th. 13 euro metra kurse ara tjeter i ka 23 ari dhe eshte pa rruge shitet me qmim prej 5 euro per meter d.m.th. (500 euro ari).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim