shitet ara

Shitet nga: selim ahmeti 13 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Gjilan
Shitet ara ne mes te livoqit dhe gjilanit perball kolegjit gjilani 200 metra nga rruga gjilan ferizaj ara ka siperfaqe prej 40 ari ka kanalizim rrym ujsjell qmimi fillestar 45 euro metra 2 nkatror kush osht interesuar kontak ne 044782159
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim