shitet parcela.ne .perlepnic afer valit,ranch dh..

Shitet nga: Hajdari 04 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Paracela prej 43 !ari ne fshatin perlepnic me saktsisht ne jazbin ne mes valit ranch dhe branes perlepnices afer stadiumit vjeter,edhe ne mes dy rugeve .deri te te parcela mundesh te mbrish me dy kahje te ruges.Si dhe me infrastrukture ryme uje ruge prej valit rangj mundesh me hy ndesh prej ruges poshte ndesh prej ruges eper.Po edhe prej branes perpnices,Parcela esht pron e shqiptarit dhe posedon dokumentacion.
Mund te me kontaktoni ne ket nr 044872007 pres blers serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim