toka afer qyteti

Shitet nga: bexhet 03 Pri 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Adresa: Livoq i Eperm
Sipërfaqe: 3000 m2
Komuna: Gjilan
TOKA NE SASI PREJ 30,ARI,NGA QEMDRA 1.KM ,NÊ RRUGËN LIVOQ GJILAN,AFER RESTORAMT DONIT KA 4 RRUGÊ DYTÊSORE AFÊR ,ELEKTRIKUN E KA AFER,KA KANALIZIM
,SHUM E PERSHTATSHME DHE ME PERSPEKTIVÊ GJATÊSI 120,GJERÊSI,24,METRA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim