urgjent shiten 12 ari egjys tebunari perlepnices

Shitet nga: ganiu 23 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Adresa: tebunari perlepnices gjilan bujanovc
Sipërfaqe: 1250 m2
Komuna: Gjilan
pllaci gjindet te bunari perlepnices ne rrugen kryesore gjilan bujanovc pllaci asht vend ideal per ndertimin elokalev afariste ka dalje ne rrugenkryesore 60metra gjatsi dhe 30 gjonsi te interesuarit lajmronu ne numer telefonit 044766877 ganiu perlepnice qmimi 15000 ero ari apo 150erom2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim