urgjent shiten 22 aei ne rrugen perlepnic gjilan

Shitet nga: ganiu 03 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Adresa: perlepnic gjilan
Sipërfaqe: 2200 m2
Komuna: Gjilan
ara gjinde ne rrugen gjilan perlpnic ne hyrje te fshatit nja 300metra prej bunarit perlepnices rruges kryesore ara ka dalje ne asfallt 26 metra dhe asht katrore epershtatshme per vendbanim meteper thir ne tel 044766877 ganiu qmimi idiskutushum sipas marveshtjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim