urgjent shiten 3hektar e40ari ne kmetovc afer plan

Shitet nga: ganiu 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Adresa: kmetovc gjilan
Sipërfaqe: 34000 m2
Komuna: Gjilan
vendi gjendet afer planetit vend ipershtatsum per hoteleri vikendica dhe vendbanim sidhe ferma bujqesore qmimi 1.50 cent te iteresuarit lajmronu netel o44766877ganiu qmimi diskutohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim