urgjent shiten dhe ndrrohen 4 ari 15 te dheubardh

Shitet nga: ganiu 15 Tet 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Adresa: gjilan
Sipërfaqe: 415 m2
Komuna: Gjilan
vendi gjendet afr rruges qarkore e dheu i bardh perpos qe shitet mundet te miret ne kompenzim edhe naj kerrr deri 20 mi er oper mateper thir ne tel 044766877 ganiu qmimi asht 40 mi ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim