urgjent shiten2 hektar egjys afer valit ranch

Shitet nga: ganiu 16 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Adresa: perlepnic gjilan
Sipërfaqe: 25000 m2
Komuna: Gjilan
vendi asht me mal ipershtashum shum per vikendica mali asht imir mund te prehet dhe rrallohet per pushume mateper mer ne tel 044766877 ganiu qmi mi ivolitshum dhe idiskutushum ma tepr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim