Trolli per vikend shpepize 12 ari

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet trolli me 12 ari ne zonen turistike te Makrershit (Novo Berde), ne afersi te restoranit "Lura".
Ne kompleks ka shume vikend shtepiza te ndertuara dhe zona eshte e qete por e populluar mire
Ne vazhdim eshte trolli i vellaut tjeter keshtuqe mund te blihet edhe ky truall me 10 ari qe do te thote se gjithsej mund te behen 22 ari.

Çmimi 1500 euro per ari me mundesi negocijimi

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim