Truall per shtepi vikendi

Shitet nga: Nefail 22 Pri 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet trualli prej 10 ari ne Dragancë 10 km larg Gjilanit, I pershtatshem per shtepi vikendi. Trualli posedon rruge dhe rryme. Lartesia mbidetare 850 m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim