Vil 2 kateshe

Shitet nga: Isuf 29 Tet 03:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ne periferi te gjilanit Stanishor
Në afërsi të: Pyllit
Komuna: Gjilan
Shitet vila 2 kateshe ne periferi te gjilanit...vila eshte e gatshme per banim,eshte e sistemuar dhe mobiluar...per me shume na kontaktoni ne nr tone te tel...cmimi i diskutueshem ...me respekt Isufi..!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim