Lokal me qera ne Kacanik

Shitet nga: ibrahim 02 Qer 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Kaçanik
Hapësirat : Të tjera
Lokal me kira 75m2 dhe terasa 48m2
Per veprimtari te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim