20 copa dhi dhe 15 edha

Shitet nga: isa 07 Mar 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Kaçanik
shiten dhite jan shum te mira per qumesht,dhite jane te kuqe te mira te egra.arsyeja pse pi shes ska kush te mi ruaj,jan 20 copa dhi ,15 edha edhe 6 copa kan mu shtu,lum ai qe ka nafak m i ble,dhite e mdhoja ka 4 litra qumesht, te rejat i kan ka 2 litra. qmimi 2600 euro krejt komplet ,qmimi esht nshkurt ner ato as 1 cent si shes. PRES BLERES SERIOZ,KUSH I BLEN KA MU KAN I KNAQT,MALLI ESHT SHUM I MIR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim