Dhi me edhaaa

Shitet nga: aaaa 15 Shk 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Kaçanik
kemi 60 copa dhi dhe 8 edha dhit kan fillu me u shtu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim