Djath lope me cilsi shum te lart me shumic e pakic

Shitet nga: ...... 02 Maj 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
shesim djath lope me cilsi shum te lart me shumic dhe pakic 3.5 me kg e me shumic e japim edhe ma lir viber 37745549269
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim