Lopët

Shitet nga: Nuhi 27 Jan 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Shiten lopt dhe viqa te racave te ndryshme me qmim shum te volitshem lopët shiten me shumic dhe me pakic.
Po ashtu kemi lop dhe viqa per mish te fresket..!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim