Lop

Shitet nga: hasan 15 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Kaçanik
shes lopen me viq. Viqi ka vetem 3 dit ësht mashkull. lopa esht e urt dhe qumshtore 20 litra.
pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim