Pula dhe Gjeli luftarak

Shitet nga: beka 22 Shk 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pulat jane shume temira edhe gjeli gjithashtu jane shume te reja qmimi eshte shume i favorshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim