Qen

Shitet nga: Rema 10 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Kaçanik
Shes qenin e races Haski,qeni ka 2 vite eshte shume i mire dhe i ndegjueshem per pronarin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim