Vez te pulave te katunit ju mirpres

Shitet nga: qendrim berisha 22 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
shes vez pulave per qeljen e zojve si dhe per sherbime shtepijake i pres blersit serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim