lepra shiten urgjent

Shitet nga: ..... 07 Maj 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Kaçanik
Shes lepra 11copa femra dhe 5 te vegjel nese miren komplet qmimin e fundit 80euro mund te shkruni edhe viber +37744 353 893 pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim